Kontakt

Vi er her for deg,
ta kontakt med oss

Helseutvalget Gay & lesbian health Norway Adresse Calmeyers gate 5, 0183 Oslo Epost post@helseutvalget.no Telefon +47 23 35 72 00
Åpningstider Mandag - Fredag: 09:00 – 17:00 Følg oss Facebook Twitter Instagram Presse Ta kontakt med Rolf Martin Angeltvedt på rolf@helseutvalget.no +47 936 01 277
Kontakt Topp

Menneskene

Rolf
Rolf Martin Angeltvedt Daglig leder rolf@helseutvalget.no
Bera
Bera Ulstein Moseng Seniorrådgiver bera@helseutvalget.no
Pernille Sivertsen Rådgiver pernille@helseutvalget.no
Walter
Walter Heidkamp Prosjektleder walter@helseutvalget.no
Aksel
Aksel Skorm Refsdal Prosjektmedarbeider akselskorm@helseutvalget.no
02 Youchat
Frode Bunes Rådgiver frode@helseutvalget.no
03 Sjekkpunkt
Jon Kvaal Pedersen Rådgiver jon@helseutvalget.no
Offline