bedre seksuell helse siden 1983

Ta gjerne kontakt!

Helseutvalget Gay and Lesbian Health Norway Adresse Arbeidersamfunnets plass 1 (inngang fra Torggata), 0181 Oslo Epost post@helseutvalget.no Telefon +47 23 35 72 00
Åpningstider

Mandag: 10 - 16
Tirsdag: 10 - 16
Onsdag: 10 - 20
Torsdag: 10 - 20
Fredag: 10 - 16 (Sjekkpunkt stengt)
Lørdag: 11 - 14

Følg oss Facebook Twitter Instagram Presse Ta kontakt med Rolf Martin Angeltvedt på rolf@helseutvalget.no +47 936 01 277

Menneskene

Alexandra Gjerlaugsen Dsc00036
Rolf Martin Angeltvedt Daglig leder rolf@helseutvalget.no
Bera
Bera Ulstein Moseng Seniorrådgiver bera@helseutvalget.no
Skjermbilde 2019 12 05 Kl 13 06 01
Pernille Sivertsen Rådgiver pernille@helseutvalget.no
Alexandra Gjerlaugsen Dsc00050
Frode Bunes (utdanningspermisjon) Rådgiver frode@helseutvalget.no
Alexandra Gjerlaugsen Dsc04417
Sondre Gevelt Prosjektleder sondre@helseutvalget.no
Hu Jon Dsc06732 Web
Jon Kvaal Pedersen Seniorrådgiver jon@helseutvalget.no
Alexandra Gjerlaugsen Dsc04338
Lars Jacob Holm Prosjektmedarbeider
Alexandra Gjerlaugsen Dsc04431
Kenny Andreassen (utdanningspermisjon) Rådgiver/Prosjektleder kenny@helseutvalget.no