Kontakt

Vi er her for deg,
ta kontakt med oss

Helseutvalget Gay & lesbian health Norway Adresse Skippergata 23, 0154 Oslo Epost post@helseutvalget.no Telefon +47 23 35 72 00
Åpningstider Mandag - Fredag: 09:00 – 17:00 Følg oss Facebook Twitter Instagram Presse Ta kontakt med Aksel Overskott på aksel@helseutvalget.no +47 91 79 79 51
Kontakt Topp

Menneskene

Rolf
Rolf Martin Angeltvedt Daglig leder rolf@helseutvalget.no
Bera
Bera Ulstein Moseng Seniorrådgiver bera@helseutvalget.no
Aksel O
Aksel Overskott Kommunikasjonsrådgiver aksel@helseutvalget.no
Annette
Anette Næss Elsås Administrasjonskonsulent anette@helseutvalget.no
Walter
Walter Heidkamp Prosjektleder walter@helseutvalget.no
Vegard
Vegar Bjørnshagen Rådgiver vegar@helseutvalget.no
Aktuelt 06
Kristin Andrea Wilmann Rådgiver kristin@helseutvalget.no
Aksel
Aksel Skorm Refsdal Prosjektmedarbeider akselskorm@helseutvalget.no
Henrik
Henrik Bach Mortensen Prosjektmedarbeider henrik@helseutvalget.no
Kriztian
Krisztian Rosza Prosjektmedarbeider krisztian@skeivverden.no